Canlı Sonuçlar « 10Balikesir

31 Ekim 2020 - 18:29
reklam
SÜPER LİG
MS
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
1 - 1
Gaziantep FK Gaziantep FK
ERT
Göztepe Göztepe
- : -
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
19:00
Galatasaray Galatasaray
- : -
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
TFF 1. LİG
MS
Giresunspor Giresunspor
0 - 1
Ümraniyespor Ümraniyespor
MS
Bursaspor Bursaspor
4 - 2
Beypiliç Boluspor Beypiliç Boluspor
ERT
Menemenspor Menemenspor
- : -
Ankaraspor Ankaraspor
ERT
Altınordu Altınordu
- : -
Royal Hastanesi Bandırmaspor Royal Hastanesi Bandırmaspor
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
MS
Sheffield United Sheffield United
0 - 1
Manchester City Manchester City
25'
Burnley Burnley
0 - 0
Chelsea Chelsea
20:30
Liverpool Liverpool
- : -
West Ham United West Ham United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Bristol City Bristol City
1 - 3
Norwich City Norwich City
25'
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
0 - 1
Derby County Derby County
25'
Barnsley Barnsley
1 - 0
Watford Watford
26'
Middlesbrough Middlesbrough
0 - 0
Nottingham Forest Nottingham Forest
23'
Millwall Millwall
0 - 1
Huddersfield Town Huddersfield Town
25'
Luton Town Luton Town
0 - 1
Brentford Brentford
24'
Preston North End Preston North End
1 - 1
Birmingham City Birmingham City
22'
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
1 - 0
Cardiff City Cardiff City
24'
Stoke City Stoke City
0 - 0
Rotherham United Rotherham United
25'
Swansea City Swansea City
1 - 0
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
26'
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
0 - 0
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
İNGİLTERE 1. LİGİ
MS
Gillingham Gillingham
0 - 2
Sunderland Sunderland
24'
Ipswich Town Ipswich Town
0 - 0
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
23'
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
1 - 1
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
24'
Peterborough United Peterborough United
1 - 1
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
26'
Portsmouth Portsmouth
0 - 1
Charlton Athletic Charlton Athletic
24'
Rochdale Rochdale
0 - 1
Bristol Rovers Bristol Rovers
26'
Swindon Town Swindon Town
0 - 1
Hull City Hull City
26'
Wigan Athletic Wigan Athletic
0 - 2
Northampton Town Northampton Town
26'
Burton Albion Burton Albion
0 - 1
Blackpool Blackpool
27'
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
0 - 0
Lincoln City Lincoln City
26'
Fleetwood Town Fleetwood Town
1 - 0
Oxford United Oxford United
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
İY
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
0 - 0
Werder Bremen Werder Bremen
İY
FC Köln FC Köln
0 - 2
Bayern Münih Bayern Münih
İY
Augsburg Augsburg
1 - 0
Mainz 05 Mainz 05
İY
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
0 - 0
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
20:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
İTALYA SERİE A LİGİ
69'
Crotone Crotone
1 - 2
Atalanta Atalanta
20:00
Inter Inter
- : -
Parma Parma
22:45
Bologna Bologna
- : -
Cagliari Cagliari
İSPANYA LA LİGA
MS
Real Madrid Real Madrid
4 - 1
Huesca Huesca
9'
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
0 - 1
Sevilla Sevilla
20:30
Osasuna Osasuna
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
23:00
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
- : -
Barcelona Barcelona
ALMANYA 3. LİGİ
MS
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
3 - 0
Meppen Meppen
MS
Mannheim Mannheim
5 - 2
Magdeburg Magdeburg
MS
Uerdingen Uerdingen
1 - 0
Saarbrucken Saarbrucken
MS
1860 Münih 1860 Münih
0 - 2
Duisburg Duisburg
ERT
SC Verl SC Verl
- : -
FSV Zwickau FSV Zwickau
ERT
Hallescher FC Hallescher FC
- : -
Unterhaching Unterhaching
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
MS
Paderborn 07 Paderborn 07
3 - 1
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
MS
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
1 - 1
Holstein Kiel Holstein Kiel
MS
Osnabrück Osnabrück
2 - 1
Sandhausen Sandhausen
MS
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
3 - 2
Nürnberg Nürnberg
ALMANYA REGİONALLİGA
MS
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
1 - 1
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
MS
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
2 - 2
FC Köln II FC Köln II
MS
Lippstadt Lippstadt
1 - 2
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
MS
Rodinghausen Rodinghausen
4 - 2
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
MS
Fortuna Köln Fortuna Köln
1 - 2
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
MS
Oberhausen Oberhausen
3 - 3
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
MS
Viktoria Aschaffenburg Viktoria Aschaffenburg
2 - 1
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
MS
Nürnberg II Nürnberg II
6 - 3
TSV Aubstadt TSV Aubstadt
MS
SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
2 - 1
VfB Eichstatt VfB Eichstatt
MS
Illertissen Illertissen
2 - 1
Greuther Fürth II Greuther Fürth II
İY
Schalke 04 II Schalke 04 II
0 - 0
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
ERT
SV Straelen SV Straelen
- : -
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
ERT
TSV Steinbach TSV Steinbach
- : -
Ulm Ulm
ERT
VfR Aalen VfR Aalen
- : -
Elversberg Elversberg
ERT
Bahlinger SC Bahlinger SC
- : -
Hessen Kassel Hessen Kassel
ERT
FCA Walldorf FCA Walldorf
- : -
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
ERT
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
- : -
FK Pirmasens FK Pirmasens
ERT
Mainz 05 II Mainz 05 II
- : -
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
AMERİKA MAJOR LİGİ
22:30
FC Dallas FC Dallas
- : -
Houston Dynamo Houston Dynamo
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
3 - 0
Patronato Patronato
MS
Talleres Talleres
3 - 1
Newells Old Boys Newells Old Boys
20:00
Aldosivi Aldosivi
- : -
Estudiantes Estudiantes
22:15
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
- : -
Huracan Huracan
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
MS
Adelaide Raiders Adelaide Raiders
2 - 0
	Croydon Kings Croydon Kings
MS
Campbelltown City Campbelltown City
2 - 1
Modbury Jets Modbury Jets
MS
Para Hills Knights Para Hills Knights
0 - 1
Cumberland United Cumberland United
MS
Adelaide Comets Adelaide Comets
1 - 1
Adelaide City Adelaide City
MS
Adelaide United II Adelaide United II
0 - 0
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
MS
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
2 - 1
Metro Stars Metro Stars
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS
Brisbane City Brisbane City
5 - 1
Capalaba FC Capalaba FC
MS
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
2 - 4
Peninsula Power Peninsula Power
MS
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
2 - 1
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
ERT
Redlands City Devils Redlands City Devils
- : -
Gold Coast United Gold Coast United
AVUSTURYA 1. LİGİ
MS
BW Linz BW Linz
3 - 1
Rapid Wien II Rapid Wien II
90'
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
3 - 0
Amstetten Amstetten
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
26'
SC Bregenz SC Bregenz
0 - 0
FC Lauterach FC Lauterach
18:30
SV Leobendorf SV Leobendorf
- : -
Stripfing Stripfing
20:00
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
- : -
SC Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
19:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
19:00
Hartberg Hartberg
- : -
Austria Wien Austria Wien
19:00
St Polten St Polten
- : -
Ried Ried
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
MS
Kabala Kabala
2 - 1
Sabah Sabah
MS
Zire İ.K Zire İ.K
0 - 0
Sebail Sebail
BELARUS 1. LİGİ
MS
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
1 - 1
Dinamo Brest Dinamo Brest
MS
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
1 - 5
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
BELÇİKA 1. LİGİ
10'
KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk
0 - 0
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
20:30
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Cercle Brugge Cercle Brugge
22:45
Club Brugge Club Brugge
- : -
KV Mechelen KV Mechelen
BELÇİKA 2. LİGİ
22:45
Westerlo Westerlo
- : -
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
MS
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
0 - 1
Tuzla City Tuzla City
19:00
Zrinjski Zrinjski
- : -
Velez Velez
19:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
- : -
Olimpik Sarajevo Olimpik Sarajevo
BREZİLYA SERİE A
23:00
Botafogo FR Botafogo FR
- : -
Ceara SC Ceara SC
BREZİLYA SERİE B
MS
EC Vitoria EC Vitoria
0 - 0
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
MS
Cruzeiro Cruzeiro
2 - 0
Parana Parana
22:30
Oeste Oeste
- : -
Sampaio Correa Sampaio Correa
22:30
Confiança Confiança
- : -
Chapecoense Chapecoense
ÇİN 2. LİGİ
MS
Taizhou Yuanda FC Taizhou Yuanda FC
0 - 2
Kunshan FC Kunshan FC
MS
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
2 - 1
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
MS
Guizhou Hengfeng Zhicheng Guizhou Hengfeng Zhicheng
2 - 1
Beijing Sport University FC Beijing Sport University FC
ÇİN SÜPER LİGİ
MS
Tianjin Teda Tianjin Teda
1 - 2
Dalian Professional FC Dalian Professional FC
DANİMARKA 1. LİGİ
MS
Esbjerg Esbjerg
3 - 1
Fredericia Fredericia
69'
Hobro Hobro
0 - 4
Fremad Amager Fremad Amager
DANİMARKA 2. LİGİ
MS
Vanløse Vanløse
0 - 2
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
MS
FA 2000 FA 2000
2 - 1
FC Roskilde FC Roskilde
MS
Tårnby Tårnby
0 - 0
Avarta Avarta
MS
Skovshoved Skovshoved
1 - 2
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
MS
Frem Frem
0 - 0
VSK Arhus VSK Arhus
MS
Brabrand Brabrand
4 - 1
SfB-Oure SfB-Oure
MS
Næsby Næsby
1 - 2
Dalum Dalum
MS
Holbæk Holbæk
3 - 0
Holstebro Holstebro
MS
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
1 - 1
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
69'
B 93 B 93
2 - 1
FC Sydvest FC Sydvest
69'
Brønshøj Brønshøj
1 - 0
Hillerød Hillerød
15:00
Nykobing FC Nykobing FC
- : -
Næstved Næstved
DANİMARKA SÜPER LİGİ
26'
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
1 - 0
FC Midtjylland FC Midtjylland
EKVADOR PRİMERA
MS
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
0 - 0
El Nacional El Nacional
EKVATOR B LİGİ
20:00
Santo Domingo Santo Domingo
- : -
Chacaritas Chacaritas
ESTONYA 1. LİGİ
MS
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
4 - 1
JK Narva Trans JK Narva Trans
MS
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
0 - 0
TJK Legion TJK Legion
68'
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
2 - 0
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
MS
JäPS JäPS
3 - 0
Mikkelin Kissat Mikkelin Kissat
MS
EPS EPS
1 - 2
PK 35 PK 35
MS
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
2 - 5
Pepo Pepo
MS
Reipas Reipas
1 - 2
Viikingit Viikingit
MS
Kultsu Kultsu
1 - 2
Honka Akatemia Honka Akatemia
MS
Grankulla IFK Grankulla IFK
3 - 4
Atlantis Atlantis
MS
KaaPo KaaPo
7 - 0
Pallo-Iirot Pallo-Iirot
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
67'
TPS Turku TPS Turku
1 - 0
SJK SJK
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
69'
SJK Akatemia SJK Akatemia
1 - 0
MyPa Myllykoski MyPa Myllykoski
69'
KTP KTP
1 - 3
AC Kajaani AC Kajaani
71'
Musa Pori Musa Pori
3 - 1
Jaro Jaro
68'
Gnistan Gnistan
3 - 0
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
68'
Ekenas IF Ekenas IF
1 - 2
Oulu Oulu
67'
MP MP
1 - 1
VPS Vaasa VPS Vaasa
FRANSA LİGUE 1
19:00
Rennes Rennes
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
23:00
Nantes Nantes
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
FRANSA LİGUE 2
71'
Paris FC Paris FC
3 - 1
Caen Caen
21:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Auxerre Auxerre
21:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
Clermont Clermont
21:00
AC Ajaccio AC Ajaccio
- : -
Troyes Troyes
21:00
Chambly Chambly
- : -
USL Dunkerque USL Dunkerque
21:00
Guingamp Guingamp
- : -
Sochaux Sochaux
21:00
Havre AC Havre AC
- : -
Pau FC Pau FC
21:00
Nancy Nancy
- : -
Chateauroux Chateauroux
GALLER PREMİER LİGİ
20:15
Haverfordwest Haverfordwest
- : -
Bala Town Bala Town
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
20:00
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
- : -
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
22:05
Iztapa Iztapa
- : -
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Suwon FC Suwon FC
2 - 1
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
MS
Bucheon Bucheon
0 - 0
Chungnam Asan Chungnam Asan
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
FC Seoul FC Seoul
0 - 1
Incheon United Incheon United
MS
Gangwon Gangwon
1 - 2
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
MS
Seongnam FC Seongnam FC
2 - 1
Busan I'Park Busan I'Park
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
71'
Slaven Belupo Slaven Belupo
0 - 1
NK Osijek NK Osijek
19:05
Istra 1961 Istra 1961
- : -
Hajduk Split Hajduk Split
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
20:45
Twente Twente
- : -
PEC Zwolle PEC Zwolle
22:00
Willem II Willem II
- : -
Vitesse Vitesse
22:00
Ajax Ajax
- : -
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
22:00
Groningen Groningen
- : -
VVV Venlo VVV Venlo
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
MS
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
0 - 0
Excelsior Excelsior
18:30
Roda Roda
- : -
Den Bosch Den Bosch
İNGİLTERE 2. LİGİ
MS
Exeter City Exeter City
1 - 0
Carlisle United Carlisle United
25'
Mansfield Town Mansfield Town
0 - 0
Walsall Walsall
25'
Newport County Newport County
0 - 0
Harrogate Town Harrogate Town
25'
Salford City Salford City
1 - 0
Oldham Athletic Oldham Athletic
27'
Southend United Southend United
0 - 0
Port Vale Port Vale
26'
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
0 - 0
Morecambe Morecambe
25'
Barrow Barrow
1 - 0
Bradford City Bradford City
25'
Cheltenham Town Cheltenham Town
1 - 0
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
25'
Crawley Town Crawley Town
0 - 1
Cambridge United Cambridge United
27'
Stevenage Stevenage
0 - 0
Grimsby Town Grimsby Town
26'
Leyton Orient Leyton Orient
1 - 0
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
26'
Bromley Bromley
0 - 0
Eastleigh Eastleigh
27'
Dover Athletic Dover Athletic
0 - 1
Altrincham Altrincham
26'
King's Lynn Town King's Lynn Town
0 - 0
Woking Woking
26'
Maidenhead United Maidenhead United
0 - 0
Solihull Moors Solihull Moors
24'
Stockport County Stockport County
1 - 0
Weymouth Weymouth
25'
Yeovil Town Yeovil Town
0 - 0
Chesterfield Chesterfield
ERT
Boreham Wood Boreham Wood
- : -
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
ERT
FC Halifax Town FC Halifax Town
- : -
Wealdstone Wealdstone
ERT
Wrexham Wrexham
- : -
Sutton United Sutton United
20:20
Hartlepool United Hartlepool United
- : -
Torquay United Torquay United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
MS
Bradford PA Bradford PA
0 - 0
Chorley Chorley
26'
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
0 - 0
Farsley Celtic Farsley Celtic
26'
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
0 - 0
Alfreton Town Alfreton Town
23'
Curzon Ashton Curzon Ashton
0 - 1
Darlington Darlington
26'
Gloucester City Gloucester City
0 - 0
Chester Chester
26'
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
1 - 0
Blyth Spartans Blyth Spartans
27'
Southport Southport
0 - 1
Boston United Boston United
27'
Billericay Billericay
0 - 1
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
25'
Braintree Town Braintree Town
1 - 1
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
26'
Dartford Dartford
0 - 0
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
26'
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
0 - 0
Chelmsford Chelmsford
28'
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
1 - 1
Welling United Welling United
21'
Hungerford Town Hungerford Town
0 - 0
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
25'
Maidstone United Maidstone United
1 - 0
Concord Rangers Concord Rangers
25'
Oxford City Oxford City
0 - 0
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
25'
Slough Town Slough Town
0 - 0
Bath City Bath City
27'
St.Albans City St.Albans City
1 - 0
Chippenham Town Chippenham Town
ERT
Guiseley Guiseley
- : -
Brackley Town Brackley Town
ERT
Spennymoor Town Spennymoor Town
- : -
Hereford Hereford
İRLANDA 1. LİGİ
İPT
Bray Wanderers Bray Wanderers
0 - 0
Cabinteely FC Cabinteely FC
24'
UCD UCD
1 - 0
Longford Town Longford Town
24'
Bray Wanderers Bray Wanderers
0 - 0
Galway United Galway United
İRLANDA FAI KUPASI
24'
Athlone Town Athlone Town
2 - 1
Shelbourne Shelbourne
İSKOÇYA 1. LİGİ
23'
Clyde Clyde
0 - 0
Peterhead Peterhead
25'
Cove Rangers Cove Rangers
0 - 0
Partick Thistle Partick Thistle
25'
Airdrieonians Airdrieonians
0 - 1
Dumbarton Dumbarton
23'
Falkirk Falkirk
0 - 0
East Fife East Fife
24'
Forfar Athletic Forfar Athletic
0 - 0
Montrose Montrose
İSKOÇYA 2. LİGİ
25'
Albion Rovers Albion Rovers
0 - 1
Brechin City Brechin City
25'
Cowdenbeath Cowdenbeath
0 - 0
Stenhousemuir Stenhousemuir
25'
Edinburgh City Edinburgh City
1 - 0
Elgin City Elgin City
26'
Stirling Albion Stirling Albion
0 - 0
Annan Athletic Annan Athletic
24'
Stranraer Stranraer
0 - 0
Queens Park Queens Park
İSKOÇYA KUPASI
20:00
Hearts Hearts
- : -
Hibernian Hibernian
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
25'
Dundee United Dundee United
1 - 0
Ross County Ross County
24'
Livingston Livingston
0 - 1
Motherwell Motherwell
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
25'
Dundee Dundee
0 - 0
Raith Rovers Raith Rovers
26'
Dunfermline Dunfermline
1 - 0
Queen of South Queen of South
26'
Inverness Ct Inverness Ct
0 - 1
Arbroath Arbroath
24'
Greenock Morton Greenock Morton
0 - 0
Ayr United Ayr United
İSPANYA 2. LİG B
40'
Amorebieta Amorebieta
2 - 0
Barakaldo Barakaldo
41'
Sporting Gijon B Sporting Gijon B
0 - 0
Numancia Numancia
25'
Real Oviedo B Real Oviedo B
0 - 0
Marino de Luanco Marino de Luanco
ERT
Valladolid B Valladolid B
- : -
CD Covadonga CD Covadonga
18:30
Mutilvera Mutilvera
- : -
Calahorra Calahorra
18:30
Atzeneta UE Atzeneta UE
- : -
Orihuela CF Orihuela CF
ERT
Burgos Burgos
- : -
Langreo Langreo
20:00
Extremadura UD Extremadura UD
- : -
Badajoz Badajoz
20:00
Villarrubia CF Villarrubia CF
- : -
AD Merida AD Merida
İSPANYA LA LİGA 2
26'
FC Cartagena FC Cartagena
1 - 0
Albacete Albacete
20:15
Las Palmas Las Palmas
- : -
Real Oviedo Real Oviedo
İSVEÇ 1. LİGİ
MS
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
5 - 2
Trollhattan Trollhattan
MS
Sollentuna FK Sollentuna FK
5 - 0
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
MS
Lunds BK Lunds BK
3 - 1
IFK Varnamo IFK Varnamo
MS
Tvaakers IF Tvaakers IF
2 - 1
Motala AIF FK Motala AIF FK
MS
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
3 - 2
Lindome GIF Lindome GIF
69'
Gefle Gefle
0 - 3
Vasalund Vasalund
66'
Linkoping Linkoping
0 - 1
Qviding Qviding
68'
Utsiktens BK Utsiktens BK
3 - 0
Torns Torns
72'
Skovde AIK Skovde AIK
2 - 2
Eskilsminne Eskilsminne
25'
Karlslund Karlslund
0 - 0
IFK Berga IFK Berga
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
Degerfors Degerfors
3 - 2
Akropolis IF Akropolis IF
19:30
Öster Öster
- : -
Halmstad Halmstad
19:30
Sundsvall Sundsvall
- : -
Orgryte Orgryte
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:30
Chiasso Chiasso
- : -
Wil Wil
21:00
Schaffhausen Schaffhausen
- : -
Kriens Kriens
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
21:00
Servette Servette
- : -
Zurich Zurich
İTALYA SERİE B LİGİ
MS
Cittadella Cittadella
1 - 2
Monza Monza
27'
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
1 - 2
Pisa Pisa
26'
Venezia Venezia
1 - 0
Empoli Empoli
26'
Ascoli Ascoli
0 - 0
Pordenone Pordenone
26'
Brescia Brescia
0 - 0
Virtus Entella Virtus Entella
25'
Chievo Verona Chievo Verona
0 - 0
Cosenza Cosenza
İTALYA SERİE C LİGİ
18:30
Arezzo Arezzo
- : -
Triestina Triestina
22:30
Paganese Paganese
- : -
Teramo Teramo
22:30
Pro Vercelli Pro Vercelli
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 - 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
MS
Oita Trinita Oita Trinita
0 - 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
MS
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
1 - 0
Yokohama FC Yokohama FC
MS
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 - 0
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
MS
Kashima Antlers Kashima Antlers
0 - 2
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
MS
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 - 1
FC Tokyo FC Tokyo
MS
Gamba Osaka Gamba Osaka
2 - 1
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
2 - 1
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
MS
Yokohama Sports Yokohama Sports
2 - 2
Grulla Morioka Grulla Morioka
MS
Gainare Tottori Gainare Tottori
0 - 1
Cerezo Osaka II Cerezo Osaka II
MS
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
0 - 1
Kataller Toyama Kataller Toyama
MS
FC Gifu FC Gifu
1 - 1
Sagamihara Sagamihara
MS
Kagoshima United Kagoshima United
0 - 1
Imabari Imabari
MS
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
1 - 0
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes Kokshetau
0 - 0
Taraz Taraz
MS
Kyzylzhar Kyzylzhar
2 - 1
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
26'
Cliftonville Cliftonville
0 - 0
Carrick Rangers Carrick Rangers
27'
Coleraine Coleraine
1 - 0
Glentoran Glentoran
24'
Glenavon Glenavon
0 - 0
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
27'
Larne Larne
0 - 0
Ballymena United Ballymena United
27'
Warrenpoint Town Warrenpoint Town
0 - 1
Portadown Portadown
LİTVANYA A LYGA
26'
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
0 - 0
FK Riteriai FK Riteriai
26'
Panevezys Panevezys
1 - 1
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
MACARİSTAN 1. LİGİ
86'
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
1 - 2
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
19:00
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
21:30
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Necaxa Necaxa
3 - 2
Toluca Toluca
MS
Club Tijuana Club Tijuana
0 - 2
Pachuca Pachuca
MS
FC Juarez FC Juarez
1 - 0
Queretaro Queretaro
MISIR 1.LİGİ
MS
Smouha Smouha
2 - 0
Masr Masr
18:30
Pyramids FC Pyramids FC
- : -
Arab Contractors SC Arab Contractors SC
21:00
El Geish El Geish
- : -
Al Ahli Al Ahli
MTN 8 KUPASI
MS
Orlando Pirates Orlando Pirates
3 - 0
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
NORVEÇ 2. LİGİ
MS
Sotra Sotra
2 - 3
Vard Haugesund Vard Haugesund
26'
Alta Alta
0 - 0
Skeid Skeid
20:00
FK Arendal FK Arendal
- : -
Fløy Fløy
NORVEÇ ELİTESERİEN
20:00
Odds BK Odds BK
- : -
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
22:30
Haugesund Haugesund
- : -
Aalesund Aalesund
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
1 - 0
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Nacional Nacional
1 - 1
12 de Octubre 12 de Octubre
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Cienciano Cienciano
- : -
Universidad Tecnica Cajamarca Universidad Tecnica Cajamarca
POLONYA KUPASI
ERT
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
- : -
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
19:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
- : -
Radomiak Radom Radomiak Radom
20:30
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
PORTEKİZ 2. LİGİ
MS
Sporting Covilha Sporting Covilha
4 - 0
FC Porto B FC Porto B
26'
Academica Academica
1 - 0
Oliveirense Oliveirense
20:30
Chaves Chaves
- : -
Vilafranquense Vilafranquense
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
18:30
Belenenses Belenenses
- : -
Farense Farense
21:00
Rio Ave Rio Ave
- : -
Moreirense Moreirense
23:30
Maritimo Maritimo
- : -
Nacional Madeira Nacional Madeira
ROMANYA LİGA 1
MS
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
2 - 0
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
20:00
Botosani Botosani
- : -
UTA Arad UTA Arad
22:30
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
- : -
CS U Craiova CS U Craiova
RUSYA PREMİER LİGİ
MS
Rubin Kazan Rubin Kazan
3 - 1
Arsenal Tula Arsenal Tula
MS
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
2 - 0
FC Krasnodar FC Krasnodar
90+3'
Spartak Moskova Spartak Moskova
0 - 1
Rostov Rostov
19:00
PFC Sochi PFC Sochi
- : -
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
64'
Colo Colo Colo Colo
0 - 2
Deportes Iquique Deportes Iquique
19:30
Huachipato Huachipato
- : -
O'Higgins O'Higgins
SİNGAPUR 1. LİGİ
MS
Tampines Rovers Tampines Rovers
2 - 0
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
SIRBİSTAN 1. LİGİ
18:00
Zeleznicar Pancevo Zeleznicar Pancevo
- : -
Radnicki Sremska Mitrovica Radnicki Sremska Mitrovica
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
MS
FK Indija FK Indija
0 - 1
Metalac Metalac
67'
Rad Rad
0 - 1
Zlatibor Cajetina Zlatibor Cajetina
66'
Cukaricki Cukaricki
3 - 0
Novi Pazar Novi Pazar
70'
Vozdovac Vozdovac
1 - 0
Backa Topola Backa Topola
19:00
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
- : -
Macva Sabac Macva Sabac
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
19:00
FK Pohronie FK Pohronie
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
19:00
Zilina Zilina
- : -
Senica Senica
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
36'
Al Hilal Al Hilal
1 - 0
Dhamk Dhamk
11'
Abha Abha
0 - 0
Al Ettifaq Al Ettifaq
19:50
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
- : -
Al Ahli SC Al Ahli SC
TFF 2. LİG
MS
Çorum FK Çorum FK
2 - 3
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
MS
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
2 - 1
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
MS
Manisa FK Manisa FK
2 - 0
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
MS
Zonguldak Kömürspor Zonguldak Kömürspor
0 - 0
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
MS
Hacettepe Hacettepe
0 - 3
Hekimoğlu Trabzon Hekimoğlu Trabzon
MS
Sarıyer Sarıyer
2 - 0
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
MS
Mamak FK Mamak FK
1 - 0
Kırklarelispor Kırklarelispor
MS
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
4 - 0
Turgutluspor Turgutluspor
MS
Pendikspor Pendikspor
1 - 0
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
MS
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
1 - 0
Vanspor FK Vanspor FK
MS
Karacabey Belediyespor Karacabey Belediyespor
0 - 3
Sakaryaspor Sakaryaspor
MS
Elazığspor Elazığspor
2 - 3
Eyüpspor Eyüpspor
MS
Bodrumspor Bodrumspor
1 - 2
Pazarspor Pazarspor
MS
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
0 - 0
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
MS
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
1 - 1
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
MS
Bayburt Özel İdarespor Bayburt Özel İdarespor
0 - 2
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
19:00
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
- : -
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
19:00
Kocaelispor Kocaelispor
- : -
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
TFF 3. LİG
MS
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
2 - 1
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
MS
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
0 - 0
Bayrampaşa Bayrampaşa
MS
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
2 - 0
Silivrispor Silivrispor
MS
Modafen Modafen
1 - 2
Muğlaspor Muğlaspor
MS
Alanya Kestelspor Alanya Kestelspor
3 - 2
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
MS
Sultanbeyli Belediyespor Sultanbeyli Belediyespor
0 - 1
Siirt İl Özel İdaresispor Siirt İl Özel İdaresispor
UKRAYNA PREMİER LİGİ
MS
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
1 - 2
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
26'
Olexandria Olexandria
0 - 0
Desna Desna
20:30
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
ÜRDÜN 1. LİGİ
65'
Al-Ramtha Al-Ramtha
2 - 1
Al Sareeh Al Sareeh
19:30
Al-Wihdat Al-Wihdat
- : -
Al-Faisaly Al-Faisaly
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Aragua FC Aragua FC
1 - 0
Portuguesa FC Portuguesa FC
VİETNAM 1. LİGİ
MS
SHB Da Nang SHB Da Nang
3 - 3
FLC Thanh Hoa FLC Thanh Hoa
MS
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
1 - 1
Nam Dinh Nam Dinh
MS
Ximang Hai Phong Ximang Hai Phong
2 - 4
Quang Nam Quang Nam
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
MS
Olympiakos Olympiakos
2 - 0
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
11'
Atromitos Atromitos
0 - 0
Pas Giannina Pas Giannina
11'
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
0 - 0
Larisa Larisa
20:30
Lamia Lamia
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
reklam
reklam
reklam