Gigi Hadid’den ‘doğum yaptı’ iddialarına fotoğraflı yanıt! « 10Balikesir

14 Haziran 2021 - 21:04

Gigi Hadid’den ‘doğum yaptı’ iddialarına fotoğraflı yanıt!

Son Güncelleme :

21 Eylül 2020 - 0:27

13 views
1

Gigi Hadid ile Zayn Malik'in ilk bebeklerinin dünyaya gelip gelmediği büyük merak konusu oldu.

2

Gigi Hadid'in "emlak kralı" babası Mohamed Hadid'in kaleme aldığı ve sosyal medya hesabında paylaştığı şiirsel bir metin, ünlü modelin ilk bebeğini dünyaya getirdiği müjdesinin yayılmasına sebep olmuştu.

3

Mohamed Hadid, Instagram hesabından önce paylaştığı ardından da sildiği bu metni, el yazısıyla kaleme aldı. Metin, kızı Gigi Hadid'in dünyaya getireceği kız bebeği hitaben yazılmıştı.

4

Mohamed Hadid'in kafa karıştıran o şiiri "Merhaba küçük torun. Bu benim. Kalbim olabileceği kadar mutlu. Senin için güneşi ve ayı diliyorum. Sana mutlu bir zaman diliyorum" dizelerini içeriyordu.

5

Mohamed Hadid, paylaşımının bir kısmında da "Senin yolda olduğunu duyduğum an güldüm ve gözyaşı döktüm. Ağladım, çünkü kalbimin daima sana ait olacağını biliyorum" sözlerine yer vermişti.

6

Bu sözler kafaları karıştırmış ve Hadid'in bebeğinin doğduğu iddia edilmişti. Ancak bu iddiaları yalanlayan paylaşım Gigi'nin annesinden geldi.

7

Hadid, başını kızının karnına dayayarak poz verdiği fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı. Yolanda Hadid'in "Sabırla onun meleğinin doğmasını bekliyoruz" notunu yazdığı bir diğer paylaşımına ise yorum ve beğeni yağdı.