Mischa Barton’un yıllar içindeki değişimi şaşırttı « 10Balikesir

17 Nisan 2021 - 03:29

Mischa Barton’un yıllar içindeki değişimi şaşırttı

Son Güncelleme :

21 Eylül 2020 - 0:27

1

000'li yılların başında rol aldığı 'The O.C' dizisiyle ünlenen Mischa Barton, o dönemde psikolojik bunalımları, kötü alışkanlıkları ve bunların sonucunda bir zayıflayıp bir şişmanlamasıyla gündemden düşmüyordu.

2

'The O.C' dizisinde canlandırdığı 'Marissa Cooper' karakteriyle tanınan Mischa Barton, önceki gün Los Angeles'ta objektiflere takıldı.

3

Minik köpeğini gezdirmeye çıkan Barton, bir yandan onun tasmasını çıkarıp serbestçe oynamasına izin verirken, bir yandan da başına bir şey gelmemesi için dikkatle gözledi.

4

Siyah bir etek, aynı renk terlikler ve beyaz bir gömlek giyen oyuncunun, biraz kilo aldığı ama son derece sağlıklı göründüğü dikkatlerden kaçmadı.

5

Mischa Barton, köpeği oynarken bir ara cep telefonuyla ilgilendi. Görüntülendiğini fark ettiğinde bundan çok hoşlanmasa da yine de fotoğrafçılara tepki vermedi.

6

34 yaşındaki oyuncu, bir süredir Gian Marco Flamini ile sakin ve mutlu bir ilişki sürdürüyor. Barton, geçmiştekinden çok daha farklı bir görüntü sergiliyor.

7

Bir çocuk yıldız olarak tiyatro sahnesinde oyunculuğa başlayan Barton, 'The O.C' dizisinden sonra bir türlü aynı çıkışı tekrarlayamadı. Bunda sürdürdüğü çalkantılı hayatın da etkisi oldu.