DAHA İYİ HİZMET ÜRETİMİ İÇİN… « 10Balikesir

7 Aralık 2021 - 13:23

DAHA İYİ HİZMET ÜRETİMİ İÇİN…

DAHA İYİ HİZMET ÜRETİMİ İÇİN…
Son Güncelleme :

20 Ekim 2021 - 12:03

Vali Hasan Şıldak kamu kurumlarının çalışmalarını değerlendirmek üzere gerçekleştirdiği toplantılar kapsamında  Valilik Birim Müdürleri ile bir araya geldi.

Valilik Kocaseyit Toplantı Salonunda Vali Şıldak başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcıları Mustafa Çek ve İrfan Demiröz, İl Yazı İşleri Müdürü Hulusi Öztürk, İl İdare Kurulu Müdürü Zafer Özbilgiç, İl İdare ve Denetim Müdürü Mehmet Akif Çıblak, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Eyüp Fidan, İl Planlama ve Koordinasyon Müdür Vekili Mücahit Karan, Hukuk İşleri Şube Müdür Vekili Ahmet Yıldırım, Bilgi İşlem Şube Müdürü Adnan Söğüt, İdari Hizmetler Şube Müdürü Salih Avcıoğlu, Özel Kalem Müdürü İsmail Doğru katıldı.

Vali Hasan Şıldak çalışmaların yürütülmesinde koordinasyonun sağlanması, varsa aksaklık ve eksikliklerin giderilmesi için her hafta farklı kurumların müdürleriyle yaptığı toplantılarla hizmetlerde bir çalışma bütünlüğü oluşmasını amaçlıyor. Vali Şıldak, vatandaşa verilen kamu hizmetlerinin kaliteli, hızlı ve verimli bir şekilde sunulmasında herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerçekleştiren toplantılarda kurumların işleyişleri hakkında güncel bilgileri alıyor.

Valilik birim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda katılımcılara tek tek söz veren Şıldak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Şıldak, yürütülen hizmetler, müdürlüklerin personel bilgileri, çalışma alanlarına yönelik ihtiyaçlar gibi bir çok konunun ele alındığı toplantıda tüm çalışmalardaki temel amacın vatandaşa her türlü hizmeti en iyi şekilde sunmak olduğunu dile getirdi. Şıldak, göreve başladığı günden bugüne kadar birçok alandaki iyileştirme çalışmalarının, projelerin ve yürütülen hizmetlerin bundan sonra da kararlı ve etkili bir şekilde devam ettirilmesi için değerlendirme toplantılarının sık sık yapılacağı bilgisini verdi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.