YÜCEL YILMAZ: ATILIM VE YATIRIM DÖNEMİ BAŞLIYOR « 10Balikesir

3 Ekim 2023 - 00:01

YÜCEL YILMAZ: ATILIM VE YATIRIM DÖNEMİ BAŞLIYOR

YÜCEL YILMAZ: ATILIM VE YATIRIM DÖNEMİ BAŞLIYOR
Son Güncelleme :

04 Nisan 2019 - 18:45

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir için önümüzdeki beş yılın yatırım ve atılım dönemi olacağını, Balıkesir’in gurur duyulan bir marka şehire dönüşeceğini söyledi.

Balıkesirli’lerin verdiği emanete sahip çıkacağını belirten Yılmaz, “omuzlarımıza yüklediğimiz sorumluluk çok büyük, hemşehrilerimizin emaneti yüce, bu emanete sahip çıkacağım ve hemşehrilerimin desteğine layık olmaya çalışacağım” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın mesajı şöyle:

 

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

“Kıymetli hemşehrilerimin destekleriyle seçildiğim Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevim süresince; Balıkesir’imin güzel insanlarıyla birlikte güzel işlere imza atacağımıza inancım sonsuzdur. Balıkesir’imizin her ilçesine değer katmak, istihdam alanları oluşturmak, kent ekonomisini güçlendirmek, çocuklarımıza ve gençlerimize güzel bir gelecek hazırlamak amacıyla çıktığımız bu yolculukta; daha yaşanabilir bir Balıkesir’i inşa etmek için her bir vatandaşımızın hassasiyetlerini gözeterek gece gündüz hizmet edeceğiz.

 

BALIKESİR TÜRKİYE’NİN MARKA ŞEHRİ OLACAK

Omuzlarımıza yüklendiğimiz sorumluluk çok büyük, hemşehrilerimizin emanetini çok yücedir. Belediye başkanlığım süresince bu emanete sahip çıkacak, hemşehrilerimin desteğine layık olmaya çalışacağım.

Balıkesir’i Türkiye’nin marka şehri, yükselen şehri ve kucaklayan şehri yapmak için hep birlikte çok çalışacak, hiçbir ayrım gözetmeksizin, herkesin belediye başkanı olacağız, Balıkesir’imizi yaşamaktan gurur duyulan bir şehir haline getireceğiz.

 

ŞEHRİN TÜM DİNAMİKLERİ HAREKETE GEÇECEK

Önümüzdeki 5 yıl Balıkesir’imiz için ‘atılım’ ve ‘yatırım’ dönemi olacak.Hemşehrilerimize, bizlere verdiği destekten dolayı mahcup olmayacakları 5 yılın sözünü veriyoruz. Balıkesir’imizi el ele gönül gönüle vererek, şehrimizin tüm dinamikleriyle birlikte, samimiyetle geleceğin Türkiye’sine taşıyacağız. Güçlü Balıkesir yolunda bizlere destek olan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Balıkesir kazandı, Türkiye kazandı.

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.