CHP’NİN İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA COŞKULU KATILIM « 10Balikesir

28 Eylül 2021 - 12:41

CHP’NİN İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA COŞKULU KATILIM

CHP’NİN İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA COŞKULU KATILIM
Son Güncelleme :

02 Temmuz 2019 - 16:54

İlçe Başkanlarımızın, Milletvekillerimizin, Belediye Başkanlarımızın, Kadın Kollarımızın, Gençlik Kollarımızın ve çok sayıda partilimizin katılımı ile 31 Mart yerel seçimleri sonrasında seçim dönemini değerlendirdiğimiz, önümüzdeki dönem de yapacağımız çalışmalara ışık tutacağına inandığımız çok verimli  ve değerli  bir  toplantı oldu.

İl yönetim kurulu üyemiz Nurhan ASLAN’ın sunduğu toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının arkasından İl Başkanı Serkan SARI’nın açılış konuşması ile başladı. İl başkanı konuşmasında seçim döneminde yaşanılanları ayrıntılı bir şekilde anlattığı bir konuşma yaptı. Konuşmasında;

31 Mart Belediye Başkanlığı seçimini geride bıraktık, çok zorlu bir seçim dönemi atlattık. Seçimlerde tüm Türkiye’de başarı elde ederek tamamladık. Gerek Türkiye’de gerekse Balıkesir’de artık daha güçlü, daha kendinden  emin ve geleceğe dair daha umut doluyuz.

Göreve geldiğimiz ilk günden beri ilçe başkanlarımız ile düzenli olarak her ay, aynı gün ve saatte toplantılar yapmaktayız. İlçe başkanlarımızdan ilçeleri hakkında bilgiler alıyor ve seçimler için hazırlıklarımızı planlıyorduk. İl başkanlığımız bünyesinde kurduğumuz bilim platformu ile şehrin sorunlarına çözüm arıyor ve projeler hazırlıyorduk. Yerel seçimler bizim için çok önemliydi. Bu sebep ile yerel seçim sürecini çok dikkatli ve özenli bir şekilde yürüttük. Sürekli ilçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile iletişim kurarak seçim sürecini en sağlıklı şekilde planladık.

Toplantıda Seçim sürecini ayrıntılı bir şekilde anlattık; aday belirleme süreci, Ahmet AKIN’ın geri çekilmesi, ittifak görüşmeleri, seçim dönemi çalışmalarımızı, seçim günü çalışmalarımızı,  seçimlerden sonra yaptığımız çalışmaları, İstanbul seçimleri için yaptığımız destek çalışmalarını  anlattık. Seçim sürecinde yapılan çalışmaları ayrıntılı bir şekilde anlattıktan sonra partililerimizden gelen sorular cevaplandı, merak edilen konular hakkında ayrıntılı olarak bilgiler verildi. İlçe danışma kurullarındaki tespitlerimizi partililerimiz ile paylaştık.  2023 ve 2024 hedeflerimiz için şimdiden mücadele ateşini yakacak ve  hep birlikte çok çalışacağız.

İLÇE BELEDİYELERİNDE  BAŞARILI SONUÇLAR ALDIK

Sanki yarın seçim varmış gibi hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bugün güzel işler başardık yarın daha güzel işler başaracağız. Yapılan bu çalışmaların sonunda 8 belediye başkanlığının yönetimini kazandık. Bu kazandığımız ilçelerimizde çok çalışacağız çok güzel hizmetler yapacağız, başkanlarımızın başarısı, bizlerin gururu olacak, halkımızın umudu olacak. Balıkesir’de ilçe belediye sayımızı 3 ilçe artırarak Türkiye’de en başarılı iller arasında yer aldık. İstanbul seçimlerine de imkanı olmayan yaklaşık 6000 seçmeni 150 araç 3 gemiyle, bağışlarımızın desteği ile taşıyarak bu konuda Türkiye’de birinci olduk. İnancın, umudun ve bağımsızlığın ateşi dün yolumuzu aydınlattığı gibi yarın da geleceğimizi aydınlatacak.

Seçim sürecinde özveri ile çalışan ilçe başkanlarımıza, belediye başkan ve adaylarımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, milletvekillerimize ve emek veren partililerimize çok  teşekkür ederiz. Böylesine zorlu dönemde verilen bu emekler unutulmayacak.

Bundan sonraki süreçte artık el birlik olarak çalışma zamanı. Birbirimize sarılarak  şehrimizin ve ülkemizin geleceği için var gücümüz ile mücadele etmeliyiz. Çevreye, doğaya, insana, canlıya, emeğe saygılı bir yaşam için mücadele edeceğiz. Çağdaş kalkınan, gelişen üreten bir Türkiye yaratacağız, tam bağımsız bir Türkiye inşa edeceğiz. Yalana, talana karşı duracağız. Bu mücadeleyi hep birlikte sevgi ile kazanacağız.

Her şey çok güzel olacak dedik. Bugün her  şey çok güzel oldu yarınlar için çok  çalışma zamanı.

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.