ŞAHİN’DEN SARI’YA ANINDA CEVAP: TALK SHOWCU GİBİSİN! « 10Balikesir

26 Ekim 2020 - 03:52

ŞAHİN’DEN SARI’YA ANINDA CEVAP: TALK SHOWCU GİBİSİN!

reklam
ŞAHİN’DEN SARI’YA ANINDA CEVAP: TALK SHOWCU GİBİSİN!
Son Güncelleme :

23 Eylül 2020 - 19:59

24 views
reklam

 

CHP İl Başkanı Serkan Sarı’nın yaptığı yazılı açıklamada, kendisi hakkındaki “çok cahilsin Birol efendi” sözlerine, AK Parti Büyükşehir Grup Sözcüsü Mehmet Birol Şahin videoyla anında cevap verdi.

Youtube kanalında yayınladığı videoda Sarı’yı talk showculara benzeten Birol Şahin, “CHP İl Başkanı talk showcular gibi milleti kendine güldürüyor” dedi.

Şahin ayrıca CHP’nin Atatürk çizgisinden uzaklaştığını da ileri sürdü, partililerin bu duruma isyan ettiklerini iddia etti.

Şahin şunları söyledi:

 

“Eskiden Talk Show sanatçıları sahneye çıkar, anlattıkları hikayelerle seyircileri güldürülerdi. Tek başına çıktıkları sahnede dikkati üzerlerine toplamak için kimi kafasını kazıtır kimi bıyık bırakır kimi ilginç gözlük takardı..

Şimdilerde talk showcuların işini CHP’li siyasetçiler aldı, onları hiç aratmıyorlar.. Genel Başkanı, İl Başkanı, Milletvekili Türkiye’nin en ünlü talk showculardan daha fazla milleti kendilerine güldürmeye başladılar.

Atatürk kelimesini kullanmaktan imtina eden, “Mustafa Kemalin Askeriyiz” ifadesini Militarist bulduğunu söyleyen, öte yandan DHPC militanları ölünce taziye mesajı yayınlayan, PKK destekçileri ile yan yana olmaktan Atatürkçülüğü sadece maske olarak kullandığını söylemekten çekinmeyen Yöneticilerin hakim olduğu CHP’ye gerçekten Atatürkçü CHPliler isyan edip “CHP Sosyalist Parti değil Atatürkçüdür” diye feryat ederken bunlara tek kelime edemeyen CHP’nin Balıkesir İl Başkanı, Balıkesir Milletvekilleri, konu Ak Parti Belediyeleri olunca çamur siyasetinde destan yazıyorlar..

Hitlerin Propaganda Bakanı “Bir Yalanı yüksek sesle ne kadar çok tekrar ederseniz millet doğru zanneder” tavsiyesini uygulayan CHP’nin siyasetçileri attıkları çamur tutmayınca , verdiğimiz cevaplarlar ile doğru ortaya çıkınca panikleyip iyice şaşkınlık içine düşmüşler anlaşılan.

Önceki dönem CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça “CHP’yi Atatürkçülükten çıkardılar Sosyalist partiye dönüştürüyorlar, sosyalistler gitsin Sosyalist Partide siyaset yapsın CHP’nin yakasından düşün diye feryat ediyor, CHP Karesi İlçe Başkanı “İl Başkanının kararını tanımıyorum” diye açıklama yapıyor, ilçe teşkilatları darmadağın olmuş CHP Balıkesir İl Başkanı TV’de “Çukur” isimli dizi film izliyor anlaşılan Balıkesir teşkilatlarında olan bitenden habersiz dizi filmlerin etkisinde Fikret Şahin’in koltuğunu boşaltıp kendi oturmak için pusuda bekliyor.

Kendini o derece kaptırmış öylesine kibir sahibi olmuş ki CHP Genel Başkan Yardımcısını bile kendisine eşlik eden yancı olduğunu açıkça ifade ediyor..

CHP Balıkesir İl Başkanı 3 yıl sonra yapılacak Genel Seçimde Fikret Şahin’in ayağını kaydırmaya odaklanacağına, CHP İstanbul İl Başkanını taklit edeceğine, gündüz parti binasında gece restoranda iktidara yürüme hayali kuracağına CHP’yi gerçek Atatürkçülerin partisi haline yeniden gelebilmesi için çaba sarf etmesini, darmadağın olmuş teşkilatını toparlamasını tavsiye ederim.”

reklam
reklam
reklam